Профорієнтаційні онлайн-зустрічі з учнями 10-11 класів Ліцею імені Романа Шухевича (Івано-Франківськ)

Під час проходження виробничої педагогічної практики в Ліцеї ім. Романа Шухевича м. Івано-Франківська студенти 4 курсу освітньої програми «Французька мова і література» Тетяна Погоріла, Марія Розвадовська і Валентина Тузін разом із викладачами-методистами Андрієм Біласом та Наталією Луцик провели профорієнтаційні онлайн-заходи із учнями 10-11 класів. Родзинкою зустрічей була участь наших випускників: Оксани Семенченко (тепер вчительки французької мови цього ліцею) та Уляни Мосорко (Президент Асоціації українських студентів у Франції, засновник і керівник Школи інтеграції українців у Франції). Метою мотиваційної зустрічі було ознайомлення учнів із перспективами навчання на факультеті іноземних мов, особливостями провадження освітньої діяльності та спеціальностями факультету загалом і кафедри французької філології зокрема. На зустрічах обговорили вимоги вступу та переваги навчання на факультеті, а також професійні кваліфікації та перспективи подальшого працевлаштування для випускників факультету іноземних мов.
Сподіваємося побачити в лавах наших першокурсників випускників ліцею та дякуємо дирекції ліцею та вчителю французької мови Ользі Липовецькій за сприяння в організації зустрічі.