![Возможно, это изображение 9 человек, люди учатся и текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/441165488_842621504343778_1326582717366931356_n.jpg?stp=cp6_dst-jpg&_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=Xj6setaOyGYQ7kNvgHX4p8k&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfDwG089RdcOldx1GJIP6-cGnZ1cIaxVhgllP3axYzMG7Q&oe=6638F3AF)
У рамках цієї роботи старший викладач кафедри французької філології Ольга Скарбек провела профорієнтаційну зустріч із учнями 10 класу Черніївського ліцею Івано-Франківської ОТГ.
Учні дізналися про можливості та перспективи при вступі на спеціальність «Французька мова і літератури, англійська мова». Було цікаво та пізнавально!
Хочемо висловити щиру подяку керівництву ліцею, зокрема заступниці директора Яремак Наталії Михайлівні та Фургаліяк Світлані Михайлівні, класному керівнику.
![Возможно, это изображение 12 человек, люди учатся и стол](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438119777_842621427677119_743865068385281642_n.jpg?_nc_cat=105&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=GKRjozfDcR0Q7kNvgFUQ8F9&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfABptC1nF-XR3fcdg2qY-r6ZrM7tzVpOlwG8x7pwpDo4Q&oe=6638FE3E)
![Возможно, это изображение 11 человек, люди учатся, стол и текст](https://scontent-iev1-1.xx.fbcdn.net/v/t39.30808-6/438119656_842621437677118_4425625362734528128_n.jpg?_nc_cat=107&ccb=1-7&_nc_sid=5f2048&_nc_ohc=alWOtR4KTqsQ7kNvgFhwblU&_nc_ht=scontent-iev1-1.xx&oh=00_AfCvfGQqnj58_aGrj6ehuquJ7yaQtLPZSBzLlBDqs3E48w&oe=66391F7A)