Профорієнтаційна робота кафедри триває, надаючи учням більше можливостей виявити свої інтереси та вибрати відповідну кар’єрну траєкторію. Сьогодні асистенти кафедри французької філології Наталія Луцик та Зоряна Крук провели профорієнтаційну бесіду з учнями випускних класів Тустанського ліцею Дубовецької сільської ради (Тустанський ліцей Дубовецької сільської ради). Учні отримали можливість ознайомитися з освітніми програмами факультету, навчальними дисциплінами, можливостями подальшого розвитку та перспективами професійного зростання у цих напрямках.
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
![🤝](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t64/1/16/1f91d.png)
Щиро дякуємо заступнику з виховної роботи Оксані Шевчук та вчителю інформатики Тетяні Чуйко за допомогу у проведенні заходу.
Чекаємо учнів Ліцею у лавах студентів факультету іноземних мов![👋](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfa/1/16/1f44b.png)
![🇫🇷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t74/1/16/1f1eb_1f1f7.png)
![👋](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfa/1/16/1f44b.png)
![🇫🇷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t74/1/16/1f1eb_1f1f7.png)