Профорієнтаційна зустріч з абітурієнтами

Профорієнтаційна робота кафедри триває, надаючи учням більше можливостей виявити свої інтереси та вибрати відповідну кар’єрну траєкторію. Сьогодні асистенти кафедри французької філології Наталія Луцик та Зоряна Крук провели профорієнтаційну бесіду з учнями випускних класів Тустанського ліцею Дубовецької сільської ради (Тустанський ліцей Дубовецької сільської ради). Учні отримали можливість ознайомитися з освітніми програмами факультету, навчальними дисциплінами, можливостями подальшого розвитку та перспективами професійного зростання у цих напрямках.
🤝Сподіваємося, що цей захід стане важливим етапом у формуванні учнівських уявлень про майбутнє та допоможе прийняти усвідомлене рішення у виборі навчального закладу.
🤝
Щиро дякуємо заступнику з виховної роботи Оксані Шевчук та вчителю інформатики Тетяні Чуйко за допомогу у проведенні заходу.
Чекаємо учнів Ліцею у лавах студентів факультету іноземних мов👋🇫🇷