Успішні випускники

Наші випускники – успішні в цілому світі!

Переглянути відео

Мойсюк Катерина Миколаївна

працює у компанії SoftServe на посаді software engineer. Випускниця 2018 р., спеціальність «Філологія. Романські мови і літератури (переклад включно)»

Лисаник Марія Михайлівна

вчителька французької мови Калуського ліцею № 2 Калуської міської ради Івано-Франківської області. Випускниця 2015 р., спеціальність «Мова і література (французька)», переможець обласного туру всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2019» (номінація «Французька мова»).

Смушак Тетяна Володимирівна

кандидат філологічних наук, доцент кафедри французької філології. Випускниця 2007 р., спеціальність «Мова та література (французька)». У 2017 р. захистила кандидатську дисертацію «Концепт самотності та відчуження в українській та французькій літературі першої половини ХХ століття (на матеріалі автобіографічної повісті Наталени Королевої “Без коріння”  та автобіографічного роману Ірен Немировськи “Вино самотності”)» (наук. керівник проф. Яцків Н. Я.) за спеціальністю 10.01.05 – порівняльне літературознавство.

Юрчак Віталія Михайлівна

доктор філософії, адвокат у суді Статен-Айленд (Нью-Йорк). Випускниця 2011 р., спеціальність «Мова і література (французька)».

Михайлюк Ксенія Ігорівна

засновниця і директорка освітнього простору ,,Collab”. Випускниця 2017 р., спеціальність «Мова і література (французька)»
Бумба Віта Михайлівна

 

старший аналіст з захисту інтелектуальної власності у  Global IT Support.Випускниця 2019 р., спеціальність «Філологія. Романські мови і літератури (переклад включно)»

Бунзяк Ярина Григорівна 

переможниця  конкурсу стипендій від Фонду Інституту Східноєвропейських досліджень з магістерською роботою на тему: “Національні маркери ідентичності Анни Ярославни, королеви Франції, у сучасній французькій прозі”, а також аспірантка 035 Філологія. Випускниця 2020, спеціальністі «Філологія. Романські мови і літератури (переклад включно)»