Викладачі кафедри провели онлайн профорієнтаційну бесіду з учнями 9-11-их класів Обертинського ліцею Тлумацької районної ради Івано-Франківської області.

18 листопада 2022 року асистенти кафедри французької філології Луцик Н.М. і Крук З.М. провели онлайн профорієнтаційну бесіду з учнями 9-11-их класів Обертинського ліцею Тлумацької районної ради Івано-Франківської області. Незважаючи на складні умови, зуміли за цікавою та невимушеною розмовою представити університет, факультет іноземних мов та його спеціальності, надати інформацію про кафедру французької філології, умови вступу, процес навчання та можливості працевлаштування після закінчення унерситету.
Щиро дякуємо вчителям ліцею Вінтоняк Ю.І., Терентюк О.Г. та Бойків Н.П за допомогу та сприяння в організації цієї зустрічі. Сподіваємось, що випускники ліцею приєднаються до лав студентів факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.