Профорієнтаційна зустріч із учнями 9 класу Черніївського ліцею Івано-Франківської міськради.

Нічого не може завадити живому спілкуванню: ні відсутність світла, ні відсутність Інтернету!!! 24 листопада, в рамках профорієнтаційної кампанії, старший викладач кафедри французької філології Скарбек Ольга Георгіївна провела зустріч із учнями 9 класу Черніївського ліцею Івано-Франківської міськради. Учні одержали змістовну інформацію про університет, про факультет та про кафедру. Були запитання, була дружня атмосфера та навіть маленький конкурс із солодкими призами. Сподіваємось, що ці молоді люди обируть наш університет для подальшого розвитку та успішної кар’єри!!! Особлива подяка класному керівнику Фургаліяк Світлані Михайлівні за допомогу в організації та проведенні такої цікавої зустрічі!