Студенти Прикарпатського взяли участь у міжнародному проєкті “НА СВІТАНКУ НОВОГО СВІТУ”

“A l’aube d’un nouveau monde” “На світанку нового світу”, так називався міжнародний екопроект, організований міжнародною організацією “Francophonia” (м. Ніца, Франція), в рамках екологічної програми. Чотири різні команди учнів та студентів, з різних країн, де вивчають французьку мову, повинні були представити свій екопроект та аргументувати його важливість для охорони навколишнього середовища та для безпечного майбутнього нашої планети. Разом з нашими студентами працювали та обговорювали свої ідеї учні з Румунії та Молдови. Спільна команда називалась «Les Intouchables» «Недоторкані». В цьому проекті взяли участь студентки французького відділення факультету іноземних мов Прикарпатського університету Аня Семчук, Демків Інна, Бойчук Софія, Бидік Марія, Карпець Олександра та старший викладач кафедри французької філології Людмила Вікторівна Цюпа. Наша команда представила проект під назвою “Індустрія моди: екологічна небезпека!”, щоб привернути увагу до проблем перенасиченості ринку моди та постійним оновленням новими моделями і викидами того, що могло б отримувати друге життя.
Були онлайн зустрічі, цікаві дискусії французькою мовою та обмін думками. Свого логічного завершення проект отримав у вигляді книжки, яка носить назву проекту “A l’aube d’un nouveau monde”, в якій зібрані та представлені у вигляді казок, всі доробки учасників. Книжка видана в Румунії. Хочемо висловити щиру подяку викладачці Джованні Дінка, з міста Черна-Вода, Румунія, яка організувала друк та пересилку цих чудових книжок до Івано-Франківська.