Святий Миколай йде до сиріт

Викладацький склад та студенти кафедра французької філології факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника долучилася до акції Мальтійської служби допомоги Івано-Франківська «Святий Миколай йде до сиріт». На зібрані кошти придбано очікувані подарунки, описані у листі до Святого Миколая від Рогатинської спеціалізованої школи, 10 клас.

Цьогорічні помічники Миколая розділяють думку про потребу молитись за дітей та не бути байдужими до їхніх проблем, а також вірять, що добро й чудо твориться людьми!

Зауважимо, що щонеділі поруч з катедральним собором Святого Воскресіння в м. Івано-Франківську розміщується інформаційний намет, де всі бажаючі можуть отримати вичерпну інформацію про перебіг акції чи скласти свою пожертву.