Вітаємо нашу колегу Зоряну КРУК з набуттям нового безцінного досвіду

На зображенні може бути: 6 людей, люди навчаються та стіл

🗓 З 25 по 29 березня Посольство Франції в Україні та Французький інститут в Україні, у тісному контакті з Міністерством освіти і науки України, організували навчання для 125-ти викладачів французької мови з різних регіонів України.

“La formation continue des professeurs de langue française est une des priorités principales de l’Institut français d’Ukraine. Dans le contexte d’une guerre qui s’inscrit dans la durée, où les enseignants qualifiés – notamment ceux qui enseignent une langue étrangère – sont de moins en moins nombreux et où les besoins de formation sont de plus en plus importants, il est essentiel que nous mettions l’accent sur la formation de ces enseignants. Par ailleurs, ce même contexte interdit aux formateurs français de venir en Ukraine pour animer les stages de formation. Avec l’accord de l’Ambassade et celui – très précieux – du Ministère ukrainien de l’éducation nationale, l’Institut a donc résolu cette contradiction en envoyant les enseignants de Français à Lublin, en Pologne, où l’Institut avait loué un Hôtel et où, durant une semaine, des formations pédagogiques ont été données”. “Підвищення кваліфікації вчителів французької мови є одним із головних пріоритетів Французького Інституту України. В умовах тривалої війни, коли кваліфікованих викладачів, особливо тих, які викладають іноземну мову, стає все менше , а потреби в навчанні стають дедалі важливішими, важливо, щоб ми наголошували на підготовці цих викладачів. Крім того, цей же контекст забороняє французьким тренерам приїжджати в Україну для проведення навчальних курсів, і це – дуже цінно – з боку Міністерство освіти України, тому Інститут розв’язав цю суперечність, відправивши вчителів французької мови до Любліна, у Польщі, де Інститут орендував готель і де протягом тижня проходила освітня підготовка.”
P. S. Світлина з ресурсу Французький інститут в Україні / Institut français d’Ukraine. Французький інститут в Україні / Institut français d’Ukraine