І знову профорієнтаційна бесіда для учнів 10-11-их класів

Відбулась чергова  профорієнтаційна бесіда з учнями 10-11-их класів Обертинського ліцею Івано-Франківського району Івано-Франківської області ! Зустріч  провели в онлайн форматі асистенти кафедри Крук З.М та Луцик Н.М. За невимушеною та цікавою розмовою було представлено наш університет, факультет іноземних мов та його спеціальності, надано інформацію про кафедру французької філології. Майбутні абітурієнти мали можливість поставити питання щодо умов вступу та особливостей процесу навчання на факультеті іноземних мов. Великий інтерес викликало обговорення майбутнього працевлаштування  та професійних можливостей.
Щира подяка вчителю Ліцею Терентюк Олександрі Григорівні  та всім причетним за сприяння в організації цієї зустрічі. Запрошуємо випускників до лав студентів нашої кафедри!