Засідання “Підсекції літератури Європи та США у літературознавчих, лінгвістичних та перекладацьких студіях” Звітної наукової конференції викладачів, докторантів, аспірантів та студентів Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника за 2023 рік

04 квітня 2024 р. під керівництвом кандидатки філологічних наук, доцентки кафедри французької філології Мар’яни Ковбанюк проведено засідання звітної наукової конференції «Підсекції літератури Європи та США у літературознавчих, лінгвістичних та перекладацьких студіях» за участю студентів факультету іноземних мов.
У конференції взяли участь магістранти, які достойно апробували результати наукових досліджень. Участь передбачала публічний виступ та дискусію за актуальною тематикою. Зокрема, охоплено проблематику національної та професійної ідентичності, гендерну наратологію, структурні рівні мови, особливості художнього перекладу, зіставно-порівняльні результати розвідок.
Окремі тези доповіді рекомендовано до друку.
Кафедра французької філології щиро вітає учасників конференції і бажає їм нових наукових звершень!