Профорієнтаційна зустріч з учнями випускних класів ліцею №6 імені Івана Ревчука м. Івано-Франківська

04 квітня відбулася чергова профорієнтаційна зустріч доцента кафедри французької філології Тетяни Смушак з учнями випускних класів ліцею №6 імені Івана Ревчука м. Івано-Франківська.
Майбутні абітурієнти ознайомилися з освітніми програми, які реалізуються на факультеті іноземних мов, умовами вступу, навчання, перевагами здобуття вищої освіти у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника.
Особлива увага була приділена важливості володіння іноземними мовами у сучасному світі, можливостям професійного розвитку та кар’єрного зростання.
Дякуємо за співпрацю керівництву ліцею, зокрема вчителю французької мови Марті Маланюк.