Студенти та викладачі кафедри французької філології Прикарпатського Національного Університету Ім.В.Стефаника разом з президентом Офісу європейської та міжнародної співпраці висадили дуб солідарності: Спільна ініціатива у підтримку України

Возможно, это изображение 15 человек и памятник

Сьогодні студенти та викладачі Кафедри французької філології Прикарпатського Національного Університету Ім.В.Стефаника взяли участь в неординарній події. Разом з Paris-IF , мером Івано-Франківська Русланом Марцінківом та Лораном Конверсі, президентом Офісу європейської та міжнародної співпраці міста Кліші (Франція), у парку ім. Т.Шевченка висадили дуб солідарності і підтримки як символ допомоги Україні у війні. Кожен присутній сприйняв цей захід як можливість долучитися до спільної справи та отримав приємні враження.