ВІДКРИТА ЛЕКЦІЯ ————— ЗАПРОШЕНИЙ ЛЕКТОР

20 травня 2024 року о 9.00 год учасники освітнього процесу занурилися в атмосферу літератури, лінгвістичних засобів, прагматичних та стилістичних сенсів, а загалом розмірковували над конфліктом культур, конфліктом східного та європейського світобачення.
Висловлюємо щиру подяку кандидату філологічних наук, доценту кафедри міжкультурної комунікації та іншомовної освіти Житомирського державного університету імені Івана Франка Юлії ЛІСОВІЙ за професійно впроваджену відкриту лекцію. Тема дискусії «Stupeur et tremblements d’Améli Nothomb : croisement de la littérature et du monde des affaires» надихнула не лише до прочитання твору, але й до нових наукових доробок у лінгвістичній царині. Дякуємо за викликаний інтерес та породження жвавої дискусії, яка через оголошену повітряну тривогу продовжилася в укритті Прикарпатський Національний Університет Ім.В.Стефаника .
До нових зустрічей! Миру нам та перемоги!