Студенти групи ФМ-21 беруть участь у міжнародному проєкті, започаткованому організацією Франкофонія

Студенти групи ФМ-21 (спеціальність “Французька мова “) беруть участь у міжнародному проєкті, започаткованому організацією Франкофонія, яка знаходиться в Ніцці.
Продовжуємо працювати над проектом Francophonia! Тематику, в руслі якої працюватиме наш інтернаціональний клас, обрано : “Я вивчаю французьку і стаю екогромадянином”! Цього вечора відбулась чергова зустріч у формі гри “Планета у грі”, щось на зразок “криголаму”, метою якого стало знайомство з лексикою по темі, а також зламати бар”єр між учнями та сприяти їх кращому знайомству (через спілкування французькою). Усі були активні та захоплені грою. Дізнались багато, граючись!