Профорієнтаційний захід для учнів ліцею ім. Миколи Сабата

Подія  відбулась 13 березня та передбачала інтерактивну жваву дискусію у річищі благонадійного вибору майбутньої професії, врахування викликів сучасності, значущості знання кількох іноземних мов у прогресивній реальності. Учням представлено можливості вищої освіти, які пропонує місцевий, потужний, класичний Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника, зокрема, факультет іноземних мов. Водночас акцент зустрічі зміщено на вивченні французької філології, з поглибленим вивчення французької та англійської мов, а також інтерес викликало обговорення професійних можливостей та перспектив працевлаштування.

Дякуємо директору Дейчаківському І.І., учителю французької мови Слободян Г.Д. за довготривалу плідну співпрацю. Дякуємо студентам 4-го курсу Павлич М., Соколюк Т. та педагогічному наставнику доц. кафедри французької філології Ковбанюк М.І. за вдало організований захід.

Запрошуємо до навчання та співпраці.