МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ!

Кафедра французької філології розпочинає співпрацю з Кафедрою дослідження пострадянського простору та слов’янських культур (Service d’étude de l’espace post-soviétique et des mondes slaves) Факультету письмового та усного перекладу (FTI-EII) Університету Монсу, Бельгія.
Основною метою співпраці є налагодження комунікації між студентами згаданих кафедр, що сприятиме розвитку навичок міжкультурної компетенції, подальшому поглибленому вивченню французької / української мов для усного і письмового спілкування.
Завдяки сучасним онлайн-платформам студенти матимуть можливість брати участь у спільних семінарах, мовних обмінах та культурних заходах, що дозволить їм зануритися в мовне середовище та покращити комунікативні навички.
Вітаємо старання закордонних колег у справі просування української мови та культури в європейських університетах. Дякуємо за співпрацю Людмилі Дячук, викладачці української мови в Університеті Монсу, Бельгія.