Під час захисту студенти продемонстрували не лише свою основну тему дослідження, але й здатність аргументувати свої думки та логічно побудовану структуру роботи. Вони вміло використовували фахову термінологію та наводили приклади для підтвердження своїх тез. Курсові роботи були присвячені актуальним проблемам лінгвістики, літературознавства, методики викладання іноземних мов.

Всі студенти заслуговують величезних вітань з успішним захистом своїх курсових робіт, бажаємо подальших досягнень у своїй академічній кар’єрі.