Зустріч з студентів ОР Магістр з гарантом ОП “Французька мова і література, англійська мова, переклад»

26 вересня 2024 р. відбулася зустріч з гарантом ОП “Французька мова і література, англійська мова, переклад» Другого (магістерського) рівня за спеціальністю 035 Філологія, спеціалізацією 035.055 Романські мови та літератури (переклад включно), перша – французька галузі знань 03 Гуманітарні науки доц. Ковбанюк Мар’яною та студентами-магістрами 1 року навчання.

У стилі Q&A зустрічі обговорили важливі питання продуктивної організації навчання та дослідницької роботи, здійснили розподіл наукових тем, визначили часорізи, обумовили участь у конференціях та круглих столах кафедри французької філології, та університету зокрема, увиразнили способи апробації наукових здобутків.  Бажаємо магістрам натхнення, мотивації та плідних результатів у наукових починаннях! Миру та благополуччя на новий навчальний рік!