🇺🇦🇨🇵🇮🇩СЕМІНАР З ФРАНЦУЗЬКОЇ МОВИ! 🇨🇵🇮🇩🇺🇦

Возможно, это изображение 5 человек
🔹️Кафедра французької філології за участю Лесі ФЕНЮК і Мар’яни КОВБАНЮК представлена на навчальному семінарі з французької мови, який відбувся у місті Люблін (Польща), 27 та 28 червня 2024 року.
🔹️Семінар проводиться Французьким інститутом в Україні за підтримки Посольстві Франції в Україні. Запрошено двох французьких лекторів, які є фахівцями у сфері післядипломної освіти вчителів.
✏Тематика семінарів охопила проблематику фемінізму, прав жінок та чоловіків, секуляризим в освіті, модерні педагогічні методики та ресурси з продуктивними можливостями їхнього застосування у вивченні та вдосконаленні французької мови.
🔹️Вагомо бути частиною навчального курсу, у якому взяли участь понад 50 осіб з усіх куточків України.
🤝Висловлюємо подяку організаторам, Olivier Jacquot, Eléna Saïna, Madame Magali Delcombel, тьютору у CAVILAM (м. Віші, Франція),та колегам освітянам французької мови за плідно проведений час та відмінну організацію під час стажування.
Merci et Bonne chance à tous !