Вітаємо студентів 4 курсу кафедри французької філології з успішної здачею державного екзамену з французької!

Возможно, это изображение 11 человек, люди улыбаются и текст «НАЦОНАЛЬНИЙ ሽሁ УНГВЕРСИТЕТ МЕНА IMEHI ьКИИ ВАСИЛЯ 。 ΦΕΛΡΑ»
12 червня 2024 р., студенти 4 курсу ОР Бакалавр спеціальності 035.055 романські мови та літератури (переклад включно), перша – французька склали перший державний екзамен з французької мови.
Сьогодні Ви виявили блискучі знання, впевненість у собі та своїх силах, але зупинятись не можна , бо попереду вас ще чекає державний іспит з англійської мови.
Кафедра французької філології щиро вітає Вас з цією значущою подією, пишаємося та бажаємо подальших успіхів, бадьорості духу, міцного здоров’я, професійної активності та задоволення від досягнутих результатів.
Запрошуємо продовжити навчання у магістратурі на ОП «Французька мова і література, англійська мова, переклад»!