Підсумковий тренінг з усного перекладу доцента кафедри Андрія Біласа в Українському державному університеті імені Михайла Драгоманова

На запрошення кафедри слов’янських‚ романських і східних мов факультету іноземних мов Українського державного університету імені Михайла Драгоманова доцент кафедри Андрій Білас провів 05.06.2024 Підсумковий тренінг-контроль з курсу усного двостороннього перекладу «Réussir l’Interprétation» за активної участі студентів групи 4зП.

Щиро вдячні керівництву кафедрі слов’янських‚ романських і східних мов факультету іноземних мов Українського державного університету імені Михайла Драгоманова за запрошення нашого науковця і сподіваємося на подальшу співпрацю з питань викладання фахових дисциплін та іншої проблематики.

Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника