Профорієнтаційні зустрічі тривають

🔸️25 травня 2023 р. кафедра французької філології провела профорієнтаційну зустріч, під час якої  учні Старобогородчанського ліцею Старобогородчанської сільської ради відвідали Факультет іноземних мов.
🔹️Майбутні абітурієнти дізналися про спеціальності й кваліфікації факультету іноземних мов, особливості вступу 2023, програми міжнародного обміну, перспективи працевлаштування та ін.
🔸️Екскурсія факультетом, вікторина, жвава дискусія вдало доповнили захід і сприяли привітній атмосфері.
🔹️Дякуємо за співпрацю керівництву ліцею, зокрема, школярів супроводжували заступник керівника з навчально-виховної роботи Комар Василь Іванович, а також заступник з виховної роботи Приймак Володимир Андрійович.
🔸️Будемо раді вітати випускників ліцею у лавах студентів факультету іноземних мов Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника.