У понеділок, 25.04.2023 р., директор громадської організації Paris-IF Сергій Єрьомін провів зустріч зі студентами Прикарпатського національного університету імені Василя Стефаника. Від активного стейкголдера спеціальності 035.055 Романські мови та літератури (переклад включно), перша– французька студенти дізналися про міжнародні дипломи, які підтверджують знання французької мови, та визнані в більш ніж 170 країнах світу, що дозволяє отримати якісну освіту за кордоном. Сергій Єрьомін є частим гостем на кафедрі французької філології та бере активну участь у підготовці фахівців за освітніми програмами «Французька мова та література, англійська мова, переклад» бакалаврського та магістерського рівня підготовки. Зокрема, у ході цієї зустрічі студенти детально ознайомилися зі структурою іспиту DELF / DАLF, з типовими завданнями відповідно до рівнів знань та отримали корисні поради щодо підготовки до іспиту. Отримання міжнародних дипломів DELF / DАLF є важливим етапом у професійному розвитку студента, тому важливо підготуватися до нього якнайкраще.