Література проти війни у перекладах французькою мовою.

У середу, 18 травня, в рамках солідарності французьких вчених з університетами України, відбувся другий міжнародний семінар«Література проти війни», організований факультетом мистецтв та гуманітарних наук університету Екс-Марсель (Faculté des Arts, Lettres, Langues et Sciences humaines Aix Marseille Université), в якому взяли участь викладачі та студенти кафедри. За ініціативи та за сприянням декана факультету іноземних мов, професора Яцків Наталії Яремівни на обговорення пропонувався вірш львівської поетеси Наталії Крісман «Говори» у перекладі студентів третього курсу Віталія Метелиці та Павла Сорохтея.

Професор Наталія Яремівна зробила ґрунтовний аналіз твору, в площині стилістики, лексики та синтаксису. Свої міркування з приводу перекладу висловив доцент кафедри, викладач теорії перекладу Білас Андрій Андрійович. В обговоренні взяла участь і старший викладач Скарбек Ольга Георгіївна. Хотілося б відзначити хорошу роботу наших студентів, чіткі та обґрунтовані відповіді на запитання організатора.
Дуже нас тішить той факт, що можемо брати участь у семінарах такого рівня та представляти нашу культуру і підтверджувати свою ідентичність.

Успіхів нам усім та миру. Слава Україні!!!