А у нас гості…

27 березня до нас завітали цікаві гості – учні та вчителі багатопрофільного ліцею м.Лисичанськ в рамках Року Французької мови в Україні та за підтримки ГО «Paris-If».

Шістнадцятьох учнів та чотирьох вчителів чекала захоплива екскурсія Прикарпатським національним університет ім. Василя Стефаника. Магістрантка кафедри французької філології провела лекцію, розповівши про переваги факультету іноземних мов, зокрема кафедри французької філології. Лекція проходила в дружній обстановці та в бадьорому настрої. Учні охоче ставили запитання про факультет та кафедру. А ми, в свою чергу, радо запрошували їх продовжити своє навчання у Івано-Франківську.

Ми щиро вдячні гостям за цікавість до нашого університету та сподіваємось побачити їх у лавах студентів нашого університету!