Зустріч викладачів і студентів французького відділення з представниками посольства Франції в Україні

У конференц-залі імені професора Володимира Матвіїшина відбулася дружня розмова викладачів і студентів французького відділення з координаторкою Альянс Франсез в Україні Кларіс Броссар, керуючим адміністративними та фінансовими справами Посольства Франції в Україні Александром Монпe-Лeбелем, директором ГО «Парі-ІФ» Сергієм Єрьоміним.
Гостей цікавили питання викладання французької мови в університеті та забезпечення новітніми підручниками. Студенти з цікавістю слухали інформацію про студентську мобільність в Європі, участь у програмах Еразмус. Дискусія проходила у жвавій атмосфері.
Час розмови минув швидко і, звичайно, не на всі запитання ми отримали відповіді. Проте увага Посольства Франції в Україні до вивчення французької мови у Прикарпатському національному університеті імені Василя Стефаника не може не тішити. А ще сподіваємося отримати стажера-француза.