Зустріч із гостями з гімнастичного клубу «Ла Вайант»

На днях, за сприяння директора ГО «Парі-ІФ» Сергія Єрьоміна, до студентів французького відділення завітали гості з гімнастичного клубу «Ла Вайант» французького міста Кліші, вихованки якого проводять тренувальні збори в Івано-Франківську. Президент клубу Стефан Зенгаль розповів про його історію та сучасний розвиток і питання підготовки професійних спортсменок у Кліші. Гості поділилися враженнями від Івано-Франківська та змагань, у яких взяли участь гімнастки клубу. Студенти дізналися про насичений робочий день юних гімнасток, їхні щоденні багаточасові тренування, здорове харчування. Дружня розмова проходила невимушено і час минув непомітно.
Récemment, avec l’aide du directeur de “Paris-IF”, Serhiy Yeromin, les étudiants du département du français ont accueilli les représentants du club de gymnastique “La Vaillante” de Clichy. Le président du club Stéphane Zingale a parlé de l’histoire du club et de son développement actuel, ainsi que des problèmes liés à la formation d’athlètes professionnels à Clichy.